17-08-201717:39

Надання правової допомоги жителям Донеччини

17 серпня 2017 року в Донецькій області працювали мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги в центрах об’єднаних територіальних громад – Лимані та Сіверську. Громадян приймали в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Павлова О.В., керівник відділу державної реєстрації  засобів масової інформації та громадських формувань Свиридова В.П., завідуюча державною нотаріальною конторою Семенова І.М., керівник бюро правової допомоги Воронов А.І.

Коло питань, з якими звертались громадяни, досить широке: реалізація прав внутрішньо переміщених осіб, спадкування та укладення договорів купівлі-продажу об’єктів нерухомості, встановлення органами місцевого самоврядування пільг по оплаті проїзду в громадському транспорті, безоплатна передача земельних ділянок громадянам та інші.

Громадянину, який має намір зайнятись малим бізнесом в сфері тваринництва та переробки молока, роз’яснений механізм отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, надані засоби зв’язку із координаторами проекту Донецької облдержадміністрації по фінансовій підтримці суб’єктів малого підприємництва.

Зі старостами сіл об’єднаних територіальних громад досягнута домовленість про проведення 30 серпня «круглого столу» з фахівцями обласної юстиції з питань нотаріату та з практикуючим нотаріусом з обговорення проблем надання нотаріальних послуг для жителів сільської місцевості.

В мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги звернулись 15 осіб, які отримали роз’яснення механізму захисту їх прав та законних інтересів в життєвих ситуаціях кожного із них.