21-08-201716:20

Найбільшою набережною Європи юстицією Дніпра проведено LEGAL FREE WALKING TOUR

19 серпня 2017 року з метою реалізації наймаштабнішого загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та в рамках проведення Тижня права з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України, Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області спільно з Туристичним центром «Риба Андрій» проведено LEGALFREEWALKINGTOUR (правову безкоштовну екскурсію містом).

Під час екскурсії екскурсанти дізналися не тільки цікаві факти про місто, а й про сервіси та новації, що мають місце в системі органів юстиції. До речі, пересічні відпочиваючі із задоволенням приєднувалися до правової екскурсії, задавали чимало питань та отримували відповіді, а неймовірно дружня атмосфера додавала взаємної довіри усім учасникам! Ані спека, ані легка втома від досить немалої пішої прогулянки не стали перешкодою чудового діалогу!

Проте, після закінчення екскурсії, спілкування представників органів юстиції з мешканцями та гостями міста продовжилося далі, а талановитий музичний колектив Дніпра, що задавав позитиву на набережній, навіть присвятив системі органів юстиції окрему пісню!