03-01-201811:57

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - зробити їх щасливими

За статистикою, найбільш самотньо люди почувають себе в дні святкування Нового Року та Різдва. Тому що, саме ці свята називають «сімейними». Але в житті трапляються різні обставини: хтось зустрічає Новий Рік у відрядженні, комусь доводиться працювати в нічну зміну, мріючи скоріше опинитися у сімейному колі. Але є й ті, хто поки що, лише мріє про сімейний затишок - це діти з дитячих будинків.

Кожен із нас володіє чарівною силою перетворювати сум на радість, а самотність - на веселу компанію. Як ніхто інший, про це знають начальник Київського ВДВС м. Харків Анастасія Купріянова зі своїми працівниками. Відвідавши Харківський обласний будинок дитини № 3 їм вдалося, хоча й не здійснити усі мрії його вихованців, але поділитися з ними своїм теплом і принести з собою святковий настрій. Виявилося, що останнього у дітей вдосталь. Отримавши новорічні подарунки, діти із захопленням розповідали, як вони готувалися до новорічного вечора, які вірші встигли вивчити та яких персонажів гратимуть. Здавалося, що тільки своїми яскравими емоціями діти здатні будуть запалити вогники на всіх новорічних ялинках міста. Така дитяча щирість та відвертість не змогла залишити байдужим нікого.

Оскар Уайльд говорив, що найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими. Дозволимо собі лише трохи виправити цей вислів: усі діти без винятків є хорошими, а у наших силах і можливостях робити їх щасливими кожного дня. Варто лише пам’ятати #ЧужихДітейНеБуває.