09-07-201910:52

Очільник сумської юстиції обговорила з чиновниками області ініціативу Уряду «Чесна платіжка»

На засіданні колегії Сумської облдержадміністрації, під час розгляду питання про субсидії за опалювальний сезон, керівник юстиції Сумщини, член колегії Ірина Свистун повідомила про постанову Уряду, яка запроваджує граничні ціни на послуги для населення міст обласного значення з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води на опалювальний період 2019 - 2020 років.

«Органи місцевого самоврядування повинні до початку опалювального сезону 2019 - 2020 років привести тарифи до обґрунтованого рівня. Кожен мешканець Сумської області може перевірити на офіційному вебсайті місцевого органу, який встановлює тариф на послуги теплопостачання та постачання гарячої води, чи здійснено перерахунок цих тарифів відповідно до встановлених норм», - зазначила очільниця юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Разом з тим, усі охочі можуть самостійно вирахувати, скільки вони мають сплачувати за тепло та гарячу воду. На сайті Урядового порталу та Міністерства юстиції України працює калькулятор, який розраховує різницю між чесними тарифами та тарифами на місцях. Отже, скориставшись ним, можна дізнатися, чи правомірною є вартість тепла та гарячої води на Сумщині –https://minjust.gov.ua/pages/calc-service