30-03-202115:49

Онлайн семінар для керівників та адміністраторів ЦНАП Харківської області

Відділом державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації у Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) організовано та проведено 29.03.2021  онлайн семінар для керівників та адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Харківської області у форматі ZOOM на тему «Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань у 2021 році. Найбільш поширені проблемні питання, що виникають при прийнятті документів у сфері державної реєстрації громадських формувань».  

Заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації у Харківській області Віталієм Шевчуком повідомлено про адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань у 2021 році, за допомогою онлайн чату під час онлайн семінару надано відповіді на питання адміністраторів ЦНАП.   

Головним спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації у Харківській області Юлією Пурей детально описано алгоритм дій адміністратора ЦНАПу при прийомі документів, що подаються для державної реєстрації громадських формувань, акцентовано увагу на  низці важливих аспектів державної реєстрації громадських формувань.                                            

В цілому відмічено високий рівень активності учасників онлайн семінару, який дає надію на позитивні результати співпраці адміністраторів ЦНАП та Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) для удосконалення в подальшому  системи державної реєстрації громадських формувань на Харківщині.