27-10-202112:20

Ощадбанк виставив на продаж «непрацюючі кредити» через онлайн-аукціон OpenMarket на майже 5 млрд грн

Акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» виставив на електронний аукціон OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) право грошової вимоги за кредитним договором, а також права за договорами забезпечення (іпотечними, застави, поруки). Загальна стартова сума лотів 4 993 430 416 грн.

У забезпечення договорів виступають обласна друкарня, приміщення дитячого садку, адмінбудівля, птахофабрики, елеватор, завод промислового обладнання, завод по кондиціюванню гібридного насіння кукурудзи, виробничо-складські приміщення, обладнання складу для довготривалого зберігання яєць, земельні ділянки та інша нерухомість в Києві, Рівненській, Дніпропетровській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Лоти будуть продаватися на класичному англійському аукціоні (на підвищення ціни). 

«Ощадбанк — це вже другий банк, який скористався технічними можливостями нашого аукціону для продажу NPL-кейсів. Враховуючи різноманітність активів, які в забезпеченні лотів, чекаємо на зацікавленість з боку користувачів OpenMarket та великих інвестиційних компаній. Загально для Ощадбанку ми вже реалізували активів на 753 млн грн в рамках добровільної реалізації, тому таке продовження співпраці у вигляді продажу проблемних кредитів є закономірним і принесе свої результати. Розраховуємо на плідну співпрацю по цьому напрямку», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Посилання виставленні на аукціони з детальною інформацією:

https://setam.net.ua/auction/496895 — відбудеться 22 листопада. Гарантійний внесок для участі складає 217 479 983 грн

https://setam.net.ua/auction/496163 — відбудеться 12 листопада. Гарантійний внесок для участі складає 11 487 658 грн

https://setam.net.ua/auction/496900 — відбудеться 22 листопада. Гарантійний внесок для участі складає 20 703 879 грн.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Загальна сума продажу з початку роботи 17,3 млрд грн.