17-10-201710:39

Полтавщина:управлінням ДВС проведено День відкритих дверей для студентів юридичного вишу

В рамках співпраці начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко та заступник директора з навчальної та наукової роботи Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олександр Лемешко продовжують знайомити майбутніх юристів з роботою структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

12 жовтня 2017 року проведено екскурсію для студентів п’ятого курсу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого по управлінню державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Заступник начальника ГТУЮ з питань державної виконавчої служби – начальник УДВС ГТУЮ у Полтавській області Віталій Коноз ознайомив студентів з основами організації та діяльності виконавчої служби з примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) та приватних виконавців. Віталій Коноз акцентував увагу студентів на:

  • роботі Автоматизованої системи виконавчого провадження;
  • новелах законодавства про виконавче провадження;
  • кваліфікаційних вимогах, умовах праці та переліку документів, необхідних для участі в конкурсі на посаду державного виконавця.

Вичерпні відповіді на запитання студентів допомогли зрозуміти специфіку роботи державної виконавчої служби.

Студенти пообіцяли прийти на стажування та в подальшому на роботу.