25-09-201910:01

Полтавські коміки проти булінгу

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу минув, але на цьому не завершилася робота команди Полтавської юстиції в напрямі активної пропаганди  боротьби з цим явищем. 

Тому працівники обласного управління юстиції разом із хлопцями з команди «СМТ», які є переможцями телепроєкту «Розсміши коміка» та учасниками «Ліги Сміху» на телеканалі «1+1», завітали до Полтавського коледжу управління економіки і права, де розповіли молоді про протидію булінгу серед однолітків.

«7 із 10 дітей України страждають від цькування. Булінг– це жорстокість підлітків стосовно однолітків. Знущатися над ровесниками, показуючи свою фізичну чи моральну перевагу, це ніби говорити: «Я буду ображати слабших, щоб мене поважали». Сьогодні ти знущаєшся з когось, а завтра знайдеться той, хто буде знущатися з тебе. Опинитися на місці жертви може кожен», - наголосив очільник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

У свою чергу, власне ставлення до проблеми булінгу висловили артисти комік-гурту «СМТ». Вони зауважили, що кожен із них в дитинстві ставав жертвою булінгу, та вони не зламалися і довели, що мають більше сили ніж ті, хто над ними знущався. Нині учасники команди доволі успішні в житті, гастролюють Україною та закликають молодих людей впевнено йти до мети, не звертати увагу на кпини оточуючих.

Також юристи звернули увагу присутніх на те, що в будь-якій незрозумілій ситуації громадяни можуть отримати правову допомогу, звернувшись до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером: 0 (800) 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).