12-07-201912:07

Про ініціативу Уряду «Чесна платіжка» розповіли жителям Полтавщини

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак розповіла жителям області про ініціативу Уряду «Чесна платіжка». Про це йшлося на семінарі  для сільських, селищних голів, депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування і державних службовців Новосанжарського, Кобеляцького та Козельщинського районів.

Дар’я Бриндак зазначила: «Ця ініціатива покликана забезпечити справедливі тарифи на тепло та гарячу воду. На сайті Урядового порталу та Мін’юсту запущено калькулятор тарифів, тож тепер громадяни можуть самостійно розрахувати вартість економії».

Вона наголосила, що на опалювальний сезон 2019-2020 років постановою Уряду встановлено такі граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва:

-  з постачання теплової енергії: у разі оснащення приладами обліку - 1400 гривень за 1 Гкал (з урахуванням податку на додану вартість), у разі відсутності приладів обліку - 35,21 гривні за 1 кв. метр (з урахуванням податку на додану вартість);

- з постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем постачання гарячої води - 83,66 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість), у разі відсутності рушникосушильників - 75,74 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість).

Організатором заходу виступив Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.