30-03-202115:39

Проведено онлайн семінар-тренінг з державними реєстраторами Одещини

Працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) проведено онлайн семінар-тренінг, до якого було залучено 11 державних реєстраторів Біляївського, Болградського, Виликомихайлівського, Захарівського, Івнівського, районів Одеської області Одеської області. 

Учасники онлайн семінару-тренінгу обговорили проблемні питання, які виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, такі як реєстрація (перереєстрація) земельних ділянок, виділення земельних ділянок, оформлення земельних ділянок під нерухомим майном, реєстрація додаткових угод до договорів про оренду земельних ділянок.

А також доведено до відома доповнення до Закону України «Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (від 1 липня 2004 року № 1952-IV),  які вступають в силу 01.07.2021р. щодо забезпечення інформаційної взаємодії між Державним реєстром прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про загальну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності фізичної особи, а також юридичних осіб, учасником (акціонером, членом) яких вона є.