04-07-201911:51

Радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв відвідав з робочим візитом Полтавщину

3 липня 2019 року радник Міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексєєв перебував у Полтавській області з робочим візитом. У ході візиту Ігор Алексєєв зустрівся з  жителями Бутенківської та Омельницької об’єднаної територіальної громади та розповів про ініціативи Міністерства юстиції. Зокрема, про проєкт «Я маю право на чесну платіжку», який покликаний забезпечити справедливі тарифи на тепло та гарячу воду. Не оминули увагою і такі ініціативи проєкту «Я маю право»,  як: «Чужих дітей не буває», «Муніципальна няня».

Крім того, радник Міністра юстиції України та начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко провели зустріч зі студентами Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського.

«Відрадно, що кременчуцька молодь є активними, обізнаними та свідомими громадянами, адже світле майбутнє нашої країни стоїть саме за такими людьми», - зауважив Ігор Алексєєв.

Також радник Міністра відвідав сервісний центр «Open Space» та Центр надання адміністративних послуг у м. Кременчук. «Ці центри якісно, швидко та по-європейськи обслуговують жителів Кременчука. За період роботи до "Open Space" звернулося майже 5 тис громадян, а Кременчуцький ЦНАП визнано одним із найкращих в Україні»,- зазначив Ігор Алексєєв.