02-09-201909:44

Співробітники юстиції Полтавщини взяли участь у «Полтава Нова Пошта напівмарафон»

Осінь у Полтаві стартувала із велелюдного спортивного свята. 1 вересня в обласному центрі вже вп’яте відбувся «Полтава Нова Пошта напівмарафон». Цього року полтавська траса зацікавила багатьох спортсменів та любителів бігу – на змагання з’їхалися близько п`яти тисяч учасників.

Були серед них і працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Юристи-відчайдухи взяли участь у забігах на 10, 5 та один кілометри, щоб вкотре підкреслити - юстиція Полтавщини відкрита для людей, а українці мають стати нацією здорових, сильних та красивих громадян!

«Ми вкотре власним прикладом підкреслюємо, що #ЮстиціяПолтавщини за міцну націю та здоровий спосіб життя. Завжди залюбки беремо участь у різноманітних спортивних заходах, де не тільки показуємо свою спортивну майстерність, а й надаємо, за потреби, юридичну допомогу громадянам», - наголосила перша заступниця начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар’я Бриндак.

1 вересня Полтава дійсно перетворилася на спортивне місто, де панувала атмосфера командного духу та прагнення до перемоги, в першу чергу, над самим собою.