27-06-201813:53

У Черкаському ДП «СЕТАМ» безоплатно передали мотоцикл для будинку сімейного типу

У Черкаській філії Державного підприємства «СЕТАМ» Міністерства юстиції України, яке займається реалізацією арештованого та конфіскованого майна, відбулася безоплатна передача мотоцикла для будинку сімейного типу з Миколаєва.

Як розповів директор Черкаської філії ДП «СЕТАМ» Єгор Мацак, право на безоплатну передачу мають органи державної влади, заклади охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, соціального захисту, зокрема заклади, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, установи виконання покарань тощо.

Багатодітний тато з Миколаєва Євгеній Ткачишин зізнався, що чув ще кілька років тому про можливість безоплатного отримання потрібних для будинків сімейного типу речей і техніки від інших таких же татусів і вирішив скористатися такою можливістю. Родина виховує 9 дітей – своїх і прийомних.

«Турбота про дітей – це не лише нагодувати й одягти. Їм потрібно давати всебічний розвиток. У нашій родині діти різного віку. Частина цікавиться технікою, тому мотоцикл нам згодиться, щоб навчати їх керувати такою технікою, доглядати за нею. Ми дуже вдячні за такий подарунок», – розповів Євгеній Ткачишин.

Інформація про те, яке майно пропонується до безоплатної передачі, розміщується на сайті «СЕТАМ». Рішення щодо передачі приймає спеціальна комісія, до якої входять представники ДВС, фіскальної та митної служб.

«Мотоцикл було конфісковано черкаською митницею за порушення митних правил. Цей транспортний засіб не придбали на аукціоні й він потрапив у перелік для безоплатної передачі. Заявка була лише одна – від родини з Миколаєва, тож їм його й передали», – зазначив заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Юрій Вишневський.

Нещодавно Черкаська філія ДП «СЕТАМ» безоплатно передала чотири човни, які свого часу було конфісковано у браконьєрів на користь держави. Гумовий човен отримав «Центральний стадіон», а два дюралевих і дерев’яний човни з моторами перейшли у власність Українського товариства мисливців і рибалок.

Торік Черкаська філія ДП «СЕТАМ» безоплатно передавала мотор приводу z_retrofit з новою віссю для Черкаського обласного відокремленого підрозділу ГО «УНСО», Макбук Про для батьків-вихователів, які виховують 11 дітей-сиріт та двоє власних дітей, кухонну стінку для ГО Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива».

Також допомога надавалася дитсадочку «Лісовий куточок» (Черкаси), благодійному фонду «МБФ «Небайдужа Україна», благодійному фонду «Покоління майбутнього», виправним колоніям та іншим організаціям і установам. Вони отримували будівельні матеріали, ковдри, зубні пасти тощо.