01-08-201710:42

У Чернівцях пройшов семінар-нарада з начальниками відділів ДРАЦС територіальних управлінь юстиції

Днями у Чернівцях пройшов триденний семінар-нарада з начальниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану територіальних управлінь юстиції.

Ключовими питаннями заходу були: вироблення раціональної політики держави щодо реєстрації актів цивільного стану, а також запровадження і практична реалізація нових сучасних сервісів у сфері ДРАЦС.

Зокрема, з метою забезпечення населення якісними і доступними адміністративними послугами у цій сфері, відділами державної реєстрації актів цивільного стану надається послуга щодо прийому документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтва про народження безпосередньо в закладах охорони здоров’я.

Окрім того, здійснюється державна реєстрація шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу», забезпечена можливість подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», функціонує Електронний реєстр апостилів тощо.