16-04-201809:26

У Київській області відбулося чергове засідання антирейдерського координаційного штабу

На Київщині триває практика ефективного функціонування антирейдерських агроштабів.

12 квітня в області відбулося засідання оперативного штабу з питань захисту прав сільськогосподарських товаровиробників, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектору економіки при Київській обласній державній адміністрації.

Захід, покликаний координувати зусилля державних органів у боротьбі з аграрним рейдерством, минув за участю представників обласного управління юстиції, облдержадміністрації, управлінь Нацполіції та Держгеокадастру, а також представників аграрних підприємств Київщини, в тому числі тих, які представляють іноземних інвесторів, громадських організацій та юристів області. Від Головного територіального управління юстиції у Київській області в засіданні штабу взяли участь начальник обласного Управління Олексій Шевченко та керівник Управління державної виконавчої служби регіону Олександр Вольф.

Під час заходу були обговорені конкретні проблемні випадки, пов’язані із підробкою офіційних документів, вчиненням незаконних реєстраційних дій, рейдерським захопленням землі і техніки тощо.

За підсумками засідання оперативного штабу було прийнято рішення звернутися до Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції з проханням здійснити моніторинг конкретних актів державної реєстрації та законність дій державних реєстраторів.

Крім того, результатом засідання стало укладення меморандуму про взаєморозуміння між ПАТ «Обухівське» та ТОВ «Роза-Л», котрі перебували у стані тривалого конфлікту. «Ця позитивна домовленість, досягнута за посередництва органів влади, вкотре засвідчила необхідність та дієвість функціонування координаційних антирейдерських штабів. Безумовно, ми продовжимо відповідну практику у подальшому», - наголосив за підсумками засідання керівник обласної юстиції Київщини Олексій Шевченко.