23-11-201717:26

У Кропивницькому керівник обласної юстиції розповів студентам, як протидіяти хабарництву

Сьогодні, 22 листопада, у Кропивницькому на базі Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету відбулася чергова зустріч керівництва територіального управління зі студентами.

Під час правопросвітницького заходу начальник обласної юстиції Вадим Гуцул презентував присутнім нові сервіси Мін’юсту, розповів про специфіку роботи структурних підрозділів управління, а також проінформував про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

«Запам’ятайте: зміни починаються з кожного з нас. В жодному разі не можна миритися з проявами несправедливості. Якщо ваші права порушують, їх обов’язково потрібно відстоювати. І тому у випадках вимагання хабарів у вищих навчальних закладах, ви не повинні мовчати. Звертайтеся до членів профспілки, правоохоронних органів або телефонуйте на єдиний номер контакт-центру 0 (800) 213 103», – звернувся до студентів Вадим Гуцул.

У рамках заходу перед присутніми також виступив представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини в Кіровоградській області Олег Потьомкін. Зі свого боку він пояснив студентам, як захищати свої права на міжнародному рівні й що саме для цього потрібно зробити.