19-09-201912:50

У Волині відбувся круглий стіл із працівниками відділів ДРАЦС щодо протидії торгівлі людьми

Під головуванням керівника юстиції Волині Валентина Кухарика відбувся круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми для працівників відділів ДРАЦС. Взяв участь у заході також постійний партнер управління щодо реалізації правопросвітницького проєкту «Я маю право» в області, сімейний радник, керівник громадської організації «Велес+» Віктор Вальчук.

Учасники зазначили, що торгівля людьми - це ганебний злочин нашого часу і тому про нього повинен знати кожний аби вчасно сказати «стоп!», і не потрапити в будь-яку форму торгівлі людьми. Примусове одруження - це одна з форм торгівлі людьми. Шлюб з іноземцем - це теж ризик потрапити в ситуацію торгівлі людьми (трудова та сексуальна експлуатація, примусова вагітність тощо).

«Тому саме сьогодні про цей злочин, про механізми попередження торгівлі людьми, про роль суб'єктів взаємодії та про інші важливі моменти ми спілкувалися у ході засідання круглого столу. Адже під час реалізації правопросвітницького проєкту «Я маю право» можна більш ефективніше проводити інформування громадян про проблему торгівлі людьми, що в майбутньому зможе врятувати не одне життя», - відзначив Віктор Вальчук.

Засідання круглого столу відбулося в рамках реалізації проєкту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні. Волинський компонент» за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та за фінансової підтримки Уряду Канади. Уся інформація на засіданні була спрямована на усунення причин та умов, що призводять до ситуацій торгівлі людьми, виявлення ймовірно постраждалих осіб та направлення їх для отримання допомоги.

«Щиро переконані, що саме об'єднавши зусилля, ми зможемо досягти позитивного результату», - підкреслив Валентин Кухарик.