02-10-201911:46

В Одесі відбувся І південний форум, присвячений протидії булінгу в шкільному середовищі

улінг – це проблема, яка перебуває на вустах у кожного, адже на початку цього року на законодавчому рівні було встановлено відповідальність за його вчинення.

Саме спільному обговоренню цього питання був присвячений І південний форум, який відбувся в Одеському правовому клубі Pravokator.

Під час панельної дискусії батьки, вчителі, психологи, науковці, судді, правники та усі небайдужі до цього явища обговорили, як об’єднати зусилля для спільної боротьби з булінгом у шкільному середовищі.

Учасники розглянули причини виникнення булінгу, негативні наслідки, яких зазнають учасники цькування, а також можливі варіанти взаємодії усіх органів та структур для боротьби з ним.

«Виховувати у дітей толерантність, людяність, доброту, а також спрямовувати їхню енергію у правильне русло – основне завдання, яке стоїть перед кожним, адже тоді у них не буде часу на такі вчинки», - зауважили учасники заходу.

Також під час форуму презентували інформаційні матеріали, розроблені системою надання безоплатної правової допомоги та партнерами з тематики заходу. Крім того, представили методичний посібник для педагогічних працівників «Протидія булінгу у шкільному середовищі», створений в рамках проєкту, що реалізується Громадською організацією «Правозахисний ромський центр» спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги за фінансової підтримки українського-канадського проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».