01-08-201711:30

В Одесі відзначили річницю функціонування пілотного проекту «Шлюб за добу»

31 липня 2016 року у місті Одеса стартував Пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем в рамках Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу».

Сервісом може скористатися будь-який громадянин, який не хоче або не має можливості чекати - військові, мешканці тимчасово окупованих територій, українці, які проживають за кордоном та всі інші.

Зазначений проект одразу набув широкої популярності серед населення та гостей міста Одеси та користується попитом серед громадян іноземних держав (шлюб в рамках Пілотного проекту зареєстрували громадяни більше ніж з 65 країн світу).

З 19 квітня 2017 року запроваджено реалізацію Пілотного проекту у місті Білгород-Дністровську Одеської області.

За час функціонування Пілоту за прискореною процедурою одружилося 4 110 закоханих сердець.

Сьогодні в приміщенні організатора державної реєстрації шлюбу – Державному підприємстві «Центр обслуговування громадян», в урочистій обстановці було зареєстровано 2 055-ий шлюб та вручено Миколі та Юлії відповідні свідоцтва про державну реєстрацію шлюбу.

Слід зазначити, що саме в Державному підприємстві «Центр обслуговування громадян» рік тому було урочисто запроваджено Пілотний проект у місті Одеса та три закоханих пари отримали свій перший сімейний документ.

Заступник начальника управління – начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області Ющенко Маргарита Вікторівна привітала молодят з народженням їх сім’ї.