05-10-201709:43

В Одеській області проведено відкритий урок для студентів Національного університету «Одеська юридична академія»

3 жовтня 2017 року з приводу свята Дня юриста, що наближається, Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області проведено відкритий урок для студентів Національного університету «Одеська юридична академія» на тему: «Юрист: суддя, прокурор, адвокат, нотаріус, поліцейський».

Сьогодні із тими, хто лише став на шлях до омріяної професії, тонкощами юридичної діяльності поділились професіонали, які з великим успіхом реалізували себе в обраній сфері.

У заході взяли участь суддя Київського районного суду м. Одеси Войтова Геннадія Васильовича, заступник начальника відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Прокуратури Одеської області Прус Сергій Петрович, адвокат Немерцалова Світлана Володимирівна, завідувач Третьої одеської державної нотаріальної контори Савицька Олена Юліанівна та юрисконсульт відділу правового забезпечення Головного управління Національної поліції в Одеській області Журавльова Андрія Юрійовича.

Гостей заходу привітав перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області Івановський Віктор Віталійович та запропонував студентам у майбутньому проходити навчальну практику та стажування у Головному територіальному управлінні юстиції В Одеській області та його структурних підрозділах.

Швець Надія Василівна, начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області, запросила студентів до участі в Координаційній раді молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області, оскільки вона є важливим щаблем у майбутній кар’єрі юриста. Підтвердженням цьому є перемога члена Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області Григоренка Юрія Сергійовича у конкурсі «Молодий правник 2016 року» у номінації «Молодий адвокат».

Студенти I-го курсу, незважаючи на наявні знання та навики, що дозволили їм вступити до вишу та навчатись за спеціальністю «Правознавство», мали багато питань стосовно самої суті професії юриста. Мінливе законодавство, складна система органів влади, перерозподіл повноважень між ними дещо бентежать юних студентів.

Саме тому лектори зосередились на базових питаннях діяльності юриста – структурі та повноваженнях відповідних органів, освітньо-кваліфікаційних вимогах до посад, особливостях реформування державних органів на сучасному етапі.

Професійний шлях юриста пролягає через терни, але відданість меті гартує і дозволяє досягти професійних висот.

Висловлюємо подяку колегам за пізнавальні екскурси в професію юриста, та щиро сподіваємось, що студенти-першокурсники впевнились у правильному професійному виборі.