02-08-201811:45

В Центрально-Західному МРУ проведено оперативну нараду з підведення підсумків роботи оперативних підрозділів за перше півріччя 2018 року

В міжрегіональному управлінні за участю першого заступника начальника Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Мелюхова Володимира Анатолійовича, начальника управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Нечипельського Андрія Володимировича, виконуючого обов'язків  начальника  Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Бойчука Володимира Володимировича, старшого оперуповноваженого в ОВС відділу організації оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України підполковника внутрішньої служби Тетерського Олега Анатолійовича, начальників оперативних підрозділів та заступників начальників установ, які відповідають за оперативну роботу проведено оперативну нараду по підведенню підсумків роботи оперативних підрозділів установ виконання покарань, слідчих ізоляторів ЦЗМУ за перше півріччя 2018 року.

На нараді підведено підсумки роботи оперативних підрозділів кримінально-виконавчих установ, підпорядкованих міжрегіональному управлінню в першому півріччі 2018 року. Зокрема, розглянуто питання щодо стану оперативної обстановки в установах виконання покарань, визначено шляхи та  заходи щодо її покращення, зміцнення взаємодії з правоохоронними органами, а також визначено основні завдання на друге півріччя 2018 року.

Заступник начальника Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Мелюхов В. А. та начальник управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Нечипельський А. В. наголосили на першочергових завданнях роботи оперативних підрозділів, а саме:   попередження і недопущення самовільних залишень і втеч з виправних установ, покращення профілактичної роботи в напрямку перекриття каналів надходження до зон, що охороняються, заборонених предметів і речовин, а також вжиття заходів щодо попередження скоєння засудженими нових злочинів, недопущення вчинення засудженими та особами взятими під варту шахрайських дій, виявлення та документування корупційних дій працівників адміністрацій установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Крім того, особливу увагу він звернув на безумовне дотриманні вимог Кримінального-виконавчого кодексу України, ЗУ «Про ОРД» та інших нормативно-правових актів при виконанні поставлених завдань та здійсненні оперативно-розшукової діяльності.