11-06-201809:55

Владислав Власюк обговорив з кропивничанами важливість правової спроможності

Генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Владислав Власюк обговорив з громадськими активістами Кіровоградщини особливості реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Зустріч відбулася під час робочого візиту посадовця до Кропивницького.

«Згідно з результатами соціологічних досліджень, 50% українців у разі необхідності вирішення юридичної проблеми звертаються за допомогою до кваліфікованих юристів, а ще 50% – до знайомих. Саме тому мета проекту «Я МАЮ ПРАВО!» полягає в інформуванні людей про права та механізми їх захисту. Команда юстиції аналізує, які саме групи проблем найбільше турбують громадян, і намагається надавати ефективні варіанти їх вирішення. Це необхідно для підвищення культури української правової освіченості. За рік із моменту реалізації проекту вдалося досить багато зробити в цьому напрямі», – пояснив Владислав Власюк.

Окрім цього, посадовець обговорив із присутніми особливості роботи юридичних клінік при місцевих вишах і важливість посилення правової спроможності новостворених об’єднаних територіальних громад.