23-08-201915:37

Волинська юстиція провела правовий сторітелінг для працівників книгозбірні та її відвідувачів

Представники юстиції Волині побували у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва. Для працівників та відвідувачів книгозбірні був організований правовий сторітелінг «Захищаймо свої права разом з юстицією Волині» в рамках проведення декади правових знань до Дня Незалежності України.

В рамках правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» юристи розповіли присутнім про механізми захисту порушених прав, зокрема, що робити, якщо не сплачуються аліменти; як поїхати з дитиною за кордон, якщо заборгували зі сплатою аліментів; який захист гарантовано постраждалим від домашнього насильства. Також правники звернули увагу слухачів на новації, що є у роботі юстиції регіону.

Зазначимо, що захід проходив у цікавій формі: були наведені конкретні приклади життєвих ситуацій, в яких юстиція Волині дійсно сприяла у поновленні порушених прав громадян. Присутні брали активну участь у діалозі, що дало змогу пересвідчитись у дієвості таких розмов.

Після закінчення правового сторітелінгу фахівці волинської юстиції вирішили підсумувати, які найбільш затребувані питання у відвідувачів книгозбірні. Так, найчастіше громадяни запитували: як захистити свої права споживача житлово-комунальних послуг; як захистити себе від домашнього тирана; що робити, якщо не сплачуються аліменти тощо.