19-09-201714:29

Вуличні інформаційні правопросвітницькі акції у Дніпрі

Правова освіта у Дніпрі набирає неабияких обертів, адже сьогодні вкотре вулицями Дніпра пройшла інформаційна правопросвітницька акція в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Поточна локація – музей АТО м. Дніпро. Захоплені відвідувачі музею, студенти та просто пересічні перехожі мали можливість з перших вуст начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Василишиної А.П. та начальника відділу правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Моргун О.В. почути про те, які наразі є новації у сфері е-сервісів Міністерства юстиції України та чим вони можуть бути корисні як для молодого, так і для похилого населення Дніпра. Крім того, на підтвердження викладеної інформації та з метою її конкретизації, містяни мали можливість отримати інформаційні листівки та лифлети, які містять інформацію про право громадян на досудове врегулювання спору, шляхи реалізації цього права та про новели антирейдерського законодавства.

Практика інформування громадян представниками Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області свідчить про те, що дніпряни дійсно прагнуть дізнаватись більше про діяльність Міністерства юстиції України, зокрема про діяльність його територіальних управлінь, адже завжди радо зустрічають інформаторів та охоче цікавляться тим, про що вони розповідають.

Нагадаємо, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» ініційований Міністерством юстиції України та реалізується територіальними управліннями юстиції України.