30-03-201813:19

Я маю право на виконання рішення суду!

Сьогодні, 29 березня 2018 року в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак провела семінар-нараду для державних виконавців  Полтавської області.

На ньому обговорили  позитивні напрацювання в напрямку реалізації закону, що посилює відповідальність злісних неплатників аліментів. Учасники семінару обмінялися досвідом та визначили шляхи виконання рішень про стягнення заборгованості  по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

«В рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» ви, як державні виконавці, повинні неухильно  дотримуватися вимог законодавства при виконанні судових рішень, постійно доводити сторонам виконавчого провадження інформацію про їх права та обов’язки, бути відкритими до спілкування та проводити правопросвітницьку роботу серед населення. Наразі ми маємо багато напрацювань, проте не зупиняємося на досягнутому та активно продовжуємо захищати права громадян. Для нас важливо, щоб закон працював», - звернулася до присутніх Дар’я Бриндак.

Крім того, працівникам передали інформаційні матеріали, виготовлені Міністерством юстиції України, для використання та розповсюдження на місцях.