02-08-201816:10

Юстиція Київської області зміцнює співпрацю з регіональним центром зайнятості

Керівництво та співробітники Головного територіального управління юстиції у Київській області провели координаційну зустріч та спільні заходи з директором Київського обласного центру зайнятості та співробітниками Києво-Святошинського районного центру зайнятості.

Пріоритетом зустрічі стало, насамперед, практичне втілення ініціатив у межах проекту «Я маю право» спільними зусиллями працівників юстиції Київщини та їхніх колег із державної служби зайнятості. Зокрема, на рівні керівництва державних установ було підтверджено позицію про постійну координацію діяльності у сфері захисту трудових прав громадян, окреслено план реалізації спільних проектів і конкретних заходів.

Крім того, представники юстиції області провели для осіб, котрі перебувають на обліку у центрі зайнятості, інтерактивний семінар щодо шляхів захисту соціально-економічних прав. У ході спілкування з громадянами керівник юстиції Київської області Олексій Шевченко порадив присутнім звертатися за правовою допомогою до центрів та бюро безоплатної правової допомоги в регіоні, а також безпосередньо до фахівців Головного територіального управління юстиції у Київській області.

Насамкінець, Олексій Шевченко запросив усіх, хто має юридичну освіту, спробувати свої сили у конкурсах на посади в органах юстиції Київщини.

«Ми систематично оголошуємо конкурси на заміщення вакантних посад, в яких кожен із вас, за наявності юридичної освіти, може взяти участь. Сьогодні середня заробітна плата співробітника органів юстиції області складає близько 10 тисяч гривень», - на завершення звернувся до клієнтів центру зайнятості Шевченко.