27-09-201715:33

Юстиція Сумщини: боржники під контролем

Збирався у відпустку,  а довелося платити борг. Право на свободу пересування  та вільне залишення території України гарантує Конституція. Проте,«Якщо ви заборгували державі – зробити це буде неможливо»-, попереджають представники органів юстиції. Така ситуація сталася нещодавно із сумчанином, що збирався відпочити за кордоном. Проте він не врахував той факт, що не оплатив аж  5 штрафів на користь держави. Відтак, доки чоловік не сплатив борг у 6 тисяч гривень  – про відпочинок міг і не мріяти. Тільки після погашення заборгованості його виключили з реєстру боржників.

А ось державним виконавцем Зарічного відділу державної виконавчої служби, спільно із працівниками ДПС було знайдено та затримано автомобіль боржника аж на території Харківської області. Крім того, на його рухоме і нерухоме майно державним виконавцем накладено арешт. Після пережитого стресу та розбитих мрій про “заощадження” коштів, чоловік нарешті погасив борг у майже 208 тисяч грн.

На Охтирщині ж державний виконавець розв’язав проблеми боргів за газопостачання. Завдяки спільним плідним діям представників органів юстиції та газової служби 4 несумлінних боржникипогасили заборгованість за користування блакитним паливом  на загальну суму понад 10 тисяч грн. в повному обсязі.

Юстиція попереджає: Закон – один для всіх!