02-10-201916:28

Юстиція Волині з нагоди Дня юриста проводить тиждень правових знань

З нагоди професійного свята — Дня юриста на Волині стартував тиждень правових знань, який триватиме до 8 жовтня.

У регіоні будуть проводити тематичні виставки правової літератури в закладах культури, організовуватимуть  консультації у сфері  міжнародно-правового співробітництва  з питань реалізації та захисту прав людини. Крім того, заплановані виступи у ЗМІ з питань держави і права. Працівники волинської юстиції також проводитимуть тематичні масові заходи правового, інформаційного, освітнього та виховного характеру у навчальних закладах.

Так, сьогодні відбувся День відкритих дверей для студентів-юристів та громадськості з метою популяризації напрямів роботи в установах юстиції у локаціях: з питань нотаріату, ДВС, ДРАЦСу, управління державної реєстрації та державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, у сфері банкрутства, персоналу, судової роботи , міжнародного співробітництва, організаційної роботи тощо.

З метою надання громадянам області юридичних консультацій працюватимуть 3 громадські приймальні управління юстиції та виїзні прийоми громадян керівництвом управління юстиції.  

В обласній науковій універсальній бібліотеці імені Олени Пчілки будуть  організовані виставки правової літератури, друкованих офіційних видань Міністерства юстиції України, інформаційних матеріалів проєкту “Я МАЮ ПРАВО!” та шкільних малюнків учасників Всеукраїнського конкурсу “Я МАЮ ПРАВО!”.