06-06-201717:29

З відкритим серцем до малят

Кожна дитина заслуговує на увагу і турботу, на радісні миті і захищене дитинство, на турботливих батьків, добре ставлення і теплі обійми. На жаль, є малюки, які не мають цих, здавалося б, простих речей, тому й потрапляють вони до дитячих закладів.

Одним з таких особливих закладів є Сумський обласний спеціалізований будинок дитини, працівники якого на чолі з директором Галиною Литвиненко зробили його справжнім острівцем щастя для малюків, які потребують захисту і піклування.

01 червня 2017 року, за доброю традицією, працівники Головного територіального управління юстиції у Сумській області завітали з подарунками до тих, кому так необхідна любов.

На зібрані колективом управління юстиції кошти було придбано солодощі, засоби гігієни та догляду, дитяче харчування, вітамінну продукцію, одяг та іграшки. Колективом управління така допомога надається постійно.

Перший заступник начальника управління юстиції Ірина Данильченко та начальник Управління державної виконавчої служби Едуард Молодцов розповіли, що напередодні Міжнародного дня захисту дітей територіальні підрозділи управління, в тому числі районні, також долучились до відзначення цього свята і завітали до дитячих будинків області з подарунками. Вони, також, зазначили, що хотілось ще раз привернути увагу суспільства до проблем дитинства, закликати всіх небайдужих допомагати діткам, які з сяючими оченятами і відкритими долоньками завжди раді гостям.

Тож, давайте не будемо байдужими, даруймо таким діткам свою увагу та тепло не лише в День захисту дітей!