18-06-201917:02

Знаю! Дію! Захищаю! – на Миколаївщині відбувся фестиваль права

В оздоровчому таборі "Алий парус" відбувся фестиваль права "Знаю! Дію! Захищаю!". Серед організаторів заходу - Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області.

За словами керівника Миколаївської юстиції Романа Возняка, проведення заходів для молоді саме в інтерактивній формі є найбільш ефективними, особливо в період канікул, коли молоді хочеться відпочити від серйозних справ.

Для дітей підготували чимало цікавого. Загалом було представлено сім локацій, в рамках яких підлітки в ігровій формі вивчали права людини, вчилися протидіяти булінгу тощо. Яскраві емоції у дітей викликали локації, що представляли поліцейські та рятувальники, адже вони не лише дізналися про правила дорожнього руху та поводження на воді, але й змогли випробувати спеціальну техніку. А найменші учасники фесту долучилися до акції «Подаруй дитині усмішку». Малеча власноруч виготовила яскравих синичок та оригінальні листівки з побажаннями для діточок, які зараз перебувають у лікарні та не мають змоги побувати на морі.

Загалом для молоді підготували 7 локацій, які представили працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області, Головного управління ДСНС області та Управління патрульної служби ГУ Національної поліції  Миколаївщини.