Універсальний періодичний огляд

I. Проходження УПО. Керівні принципи з імплементації рекомендацій УПО

 

15 листопада 2017 р. відбулося представлення Національної доповіді України щодо стану дотримання прав людини в рамках проходження 3-го циклу Універсального періодичного огляду (УПО), за результатами якого Україні надано 190 рекомендацій, 163 з яких Україною прийнято до виконання.

Текст Національної доповіді України щодо стану дотримання прав людини для цілей 3-го циклу УПО та отримані за результатами його проходження рекомендації, попередні національні доповіді та інша дотична інформація розміщені англійською мовою на тематичній сторінці про Україну на веб-сайті УПО за посиланням  https://www.ohchr.org/EN/HRBodies/UPR/Pages/UAIndex.aspx

 

Текст Національної доповіді українською мовою;

неофіційний переклад українською мовою отриманих рекомендацій за результатами проходження 3-го циклу УПО.

 

Проходження Україною наступного 4-го циклу УПО заплановано орієнтовно на 2021-2022 роки.

 

Міністерством юстиції України підготовлено Керівні принципи з імплементації рекомендацій, отриманих в рамках проходження механізму УПО.

У зазначеному документі визначено комплекс правил і процедур щодо визначення прийнятності рекомендацій, наданих за результатами проходження УПО, а також проведення моніторингу і оцінки їх виконання.

 

План заходів з реалізації рекомендацій за результатами проходження третього циклу Універсального періодичного огляду Ради ООН з прав людини щодо стану дотримання прав людини в Україні

 

ІІ. Загальна інформація про УПО

 

ІІІ. Правова база УПО 

 

IV. Участь громадськості в УПО 

 

VКорисні посилання