07-07-201709:12

Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх оголошує про створення робочої групи

Відповідно до плану діяльності Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх (далі – Міжвідомча координаційна рада) з метою забезпечення здійснення збору та аналізу даних (чинних політик, процедур і практик діяльності) в галузі попередження злочинності неповнолітніх, як одного з ключових напрямів діяльності Міжвідомчої координаційної ради протягом першого року її роботи, на її базі буде створено відповідну робочу групу.
 До її складу увійдуть делеговані представники членів Міжвідомчої координаційної ради. Крім того, для забезпечення високого рівня результативності роботи запрошуються представники інших органів державної влади, судової системи, експерти, науковці, громадські активісти, які зацікавлені у розвитку сфери кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, та мають відповідний професійний досвід.
 Строк подачі заявок – до 16 липня 2017 року (включно) (у випадку отримання більше 10 заявок буде проведено конкурсний відбір).
Інформацію слід надсилати за наступними контактами:
к.ю.н. Старосольська Соломія Петрівна, радник Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх (тел. роб.: (044) 271 15 66; e-mail: starosolska.solomiya@gmail.com).

 З напрямками роботи Міжвідомчої координаційної ради протягом першого року діяльності Ви можете ознайомитися за наступним посиланням:  https://minjust.gov.ua/news/ministry/zatverdjeno-personalniy-sklad-mijvidomchoi-koordinatsiynoi-radi-z-pitan-pravosuddya-schodo-nepovnolitnih-ta-viznacheno-klyuchovi-napryami-pershogo-roku-ii-diyalnosti