27-09-201716:49

Створюється робоча група з питань розробки оцінки ризиків та потреб неповнолітніх, які перебувають у виховних колоніях

Відповідно до плану діяльності Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх (далі – Міжвідомча координаційна рада) з метою розроблення та сприяння запровадженню системи оцінки ризиків та потреб у виховних колоніях для неповнолітніх, яка б корелювалася із оцінкою ризиків та потреб, що здійснюється на досудовому етапі та у наглядовій пробації, для складання ефективного індивідуального плану роботи з дитиною, як одного з ключових напрямів діяльності Міжвідомчої координаційної ради протягом першого року її роботи, на її базі буде створено відповідну робочу групу.

До її складу увійдуть делеговані представники членів Міжвідомчої координаційної ради. Крім того, для забезпечення високого рівня результативності роботи запрошуються представники інших органів державної влади, судової системи, експерти, науковці, громадські активісти, які зацікавлені у розвитку сфери кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, та мають відповідний професійний досвід.

Строк подачі заявок – до 6 жовтня 2017 року (включно) (у випадку отримання більше 10 заявок, буде проведено конкурсний відбір).

Інформацію слід надсилати за наступними контактами:
к.ю.н. Старосольська Соломія Петрівна, радник Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх (тел. роб.: (044) 271 16 61
(вн. 25); e-mail: starosolska.solomiya@gmail.com). 

З напрямками роботи Міжвідомчої координаційної ради протягом першого року діяльності Ви можете ознайомитися за наступним посиланням: https://minjust.gov.ua/news/ministry/zatverdjeno-personalniy-sklad-mijvidomchoi-koordinatsiynoi-radi-z-pitan-pravosuddya-schodo-nepovnolitnih-ta-viznacheno-klyuchovi-napryami-pershogo-roku-ii-diyalnosti